Соціальний захист

Які ліки пацієнти зі статусом ВПО можуть отримати безоплатно або з частковою доплатою за програмою “Доступні ліки”

Дбати про своє здоров’я важливо всім й усюди незалежно від місця проживання: постійного чи тимчасового. Особливо гостре це питання для пацієнтів зі статусом внутрішньо переміщених осіб, які мають хронічні захворювання або стани, і потребують регулярного прийому ліків.

19:03:50 11.09.2024

Яка медична допомога гарантована внутрішньо переміщеним особам при інсульті

Медичну допомогу при інсульті можна отримати безоплатно в 226 лікарнях. Повну вартість лікування оплачує Національна служба здоров’я України, незалежно від місця реєстрації чи статусу пацієнта. Тож внутрішньо переміщені особи можуть розраховувати на медичну допомогу в будь-якому куточку країни.

09:43:14 10.09.2024

Яка медична допомога гарантована внутрішньо переміщеним особам при інсульті?

14:41:29 09.09.2024

Куди можуть звернутися внутрішньо переміщені особи для отримання допомоги щодо психічного здоров’я?

Стреси, недосипання, негативні спогади, переїзди, втрата і розлука з близькими, кризові ситуації через війну впливають на психічне здоров’я. Все це часто супроводжує внутрішньо переміщених осіб. Зволікання із отримання кваліфікованої допомоги погіршує психічне самопочуття та впливає на здоров’я безпосередньо.

09:48:18 07.09.2024

Відкриття АЛЕЇ СЛАВИ героям-землякам, Захисникам України

Сьогодні, 06 вересня, в Олександрівській селищній територіальній громаді ( центральний парк селища Олександрівка) відбулося урочисте відкриття Алеї Героїв 26  загиблих Захисників України- мешканців  громади.   В заході прийняли участь начальник ВА Людмила Борисевич, начальник управління Донецької обласної державної адміністрації Артур Насібян ,запрошений гість-командир 28 окремої механізованої бригади ,,Лицарі зимового походу'" Юрій Горовецький, сім'ї загиблих захисників України -мешканців Олександрівщини, друзі та небайдужі. Урочистий захід відкрито Державним  Гімном України.

17:25:34 06.09.2024

Подовження виплат для ВПО з 1 вересня!

Попри складне становище, держава продовжує системно підтримувати тих, хто потребує допомоги. Частиною підтримки, яку забезпечує Уряд для внутрішньо переміщених осіб, є допомога на проживання.

17:10:21 31.08.2024

Оздоровча компанія 2024 року - триває.

Міжнародний дитячий центр «Артек», в якому оздоровлюються діти шкільного віку, у першу чергу діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, продовжує оздоровчий сезон 2024 року.

16:30:05 16.08.2024