Соціальний захист

Оздоровча компанія 2024 року - триває.

Міжнародний дитячий центр «Артек», в якому оздоровлюються діти шкільного віку, у першу чергу діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, продовжує оздоровчий сезон 2024 року.

16:30:05 16.08.2024

ПЕРЕЛІК адміністративних послуг соціального характеру (АПСХ)

Адміністративні послуги соціального характеру (АПСХ) надаються через центри надання адміністративних послуг, утворені міськими, селищними, сільськими радами (далі – ЦНАП), з використанням Програмного комплексу «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада» (ПК «ІІС «Соціальна громада»): - адміністратором ЦНАП. Суб’єктом надання АПСХ є структурні підрозділи з питань соціального захисту населення місцевих державних адміністрацій (далі – СПСЗН).

16:53:57 15.08.2024