Проекти регуляторних актів та аналіз їх регуляторних впливів

Про встановлення місцевих податків і зборів на території Олександрівської селищної об’єднаної територіальної громади на 2021 рік

Про встановлення місцевих податків і зборів на території Олександрівської  селищної об’єднаної територіальної громади на 2021  рік

10:12:37 15.07.2020

Про схвалення проекту рішення «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Олександрівської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік»

Про схвалення проекту рішення «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Олександрівської об’єднаної територіальної громади

11:16:44 18.05.2020

11:15:31 18.05.2020