Проекти регуляторних актів та аналіз їх регуляторних впливів

Про встановлення місцевих податків і зборів на території Олександрівської селищної об’єднаної територіальної громади на 2021 рік

Про встановлення місцевих податків і зборів на території Олександрівської  селищної об’єднаної територіальної громади на 2021  рік

11:13:32 18.05.2020

Відповідно  до  вимог  Закону  України від 11.09.2003 № 1160-ІV  “Про  засади  державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”,  з метою одержання зауважень  і  пропозицій  від  фізичних  та  юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проект рішення Олександрівської селищної ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Олександрівської об'єднаної територіальної громади на 2020 рік», розроблений Олександрівською селищною радою.

14:52:43 28.05.2019