Відстеження результативності регуляторних актів

Звіт про повторне відстеження результативності проєкту регуляторного акту "Про затвердження регламенту відділу Центр надання адміністративних послуг Олександрівської селищної ради"

09:26:14 28.10.2021

09:26:08 28.10.2021

ЗВІТ ПРО БАЗОВЕ ВІДСТЕЖЕННЯ РЕЗУЛЬТАТИВНОСТІ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА РІШЕННЯ ОЛЕКСАНДРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОЛЕКСАНДРІВСЬКОГО РАЙОНУ ВІД 29.05.2020 Р. № 7/31-910 «ПРО РЕГЛАМЕНТ ВІДДІЛУ «ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ» ОЛЕКСАНДРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ».

09:09:08 07.08.2020