ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВІДДІЛУ "ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ"

З метою реалізації основних принципів державної політики у сфері надання адміністративних послуг, забезпечення ефективного надання адміністративних послуг суб’єктам звернення,  забезпечення відкритості і прозорості  процедур надання адміністративних послуг в Олександрівській громаді рішенням Олександрівської селищної ради створено відділ «Центр надання адміністративних послуг» Олександрівськї селищної ради.

11 лютого 2020 року відділ «Центр надання адміністративних послуг» Олександрівської селищної ради зареєстровано в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань як самостійна юридична особа.

Затверджений Перелік  адміністративних послуг, що дозволить забезпечити сприятливі умови для формування суспільних відносин, пов’язаних з наданням адміністративних послуг та буде сприяти налагодженню ефективної взаємодії органів місцевого самоврядування, інших державних органів та суб’єктів звернення.

Для переходу на сайт Гіду з державних послуг, натисніть на зображення нижче

З 1 січня 2023 року змінюється розмір адміністративного збору за надання платних адміністративних послуг з державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців