Дата: від до Скинути

ОЛЕКСАНДРІВСЬКА ДПІ: З 1 ВЕРЕСНЯ РОЗПОЧНЕТЬСЯ ОДНОРАЗОВЕ ДОБРОВІЛЬНЕ ДЕКЛАРУВАННЯ, - ЩО ЦЕ ТАКЕ ОДНОРАЗОВЕ (СПЕЦІАЛЬНЕ) ДОБРОВІЛЬНЕ ДЕКЛАРУВАННЯ?

Шановні мешканці Олександрівської та Новодонецької селищних територіальних громад, Олександрівська ДПІ ГУ ДПС у Донецькій області  повідомляє, що з 1 вересня 2021 року розпочинається одноразове (спеціальне) добровільне декларування, яке регулюється нормами  Закону України від 15.06.2021 року №1539-IX  «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору.

15:03 13.08.2021