Дата: від до Скинути

З В І Т про результати роботи відділення Національної служби посередництва і примирення в Донецькій області за 2021 рік

Упродовж 2021 року Відділенням проводилась робота по врегулюванню 47 конфліктних ситуацій, по яких було взято на облік 47 розбіжностей між сторонами СТВ щодо своєчасної виплати поточної заробітної плати та погашення заборгованості із заробітної плати. Основною причиною виникнення випадків ускладнення стану СТВ у звітному періоді стала заборгованість із виплати зарплати в сумі 309766,7 тис. грн.

16:38 19.01.2022

ЗАКОНОМ № 1525 ВИЗНАЧЕНО ПЕРЕЛІК ЕЛЕКТРОННИХ ПОСЛУГ ДЛЯ НЕРЕЗИДЕНТІВ

Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області інформує, що відповідно до Закону України від 03.06.2021 року №1525-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо скасування оподаткування доходів, отриманих нерезидентами у вигляді виплати за виробництво та/або розповсюдження реклами, та удосконалення порядку оподаткування податком на додану вартість операцій з постачання нерезидентами електронних послуг фізичним особам» (далі – Закон України № 1525) до статті 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) включено пп. 14.1.56-5, де визначено поняття та невичерпний перелік електронних послуг, які з 01 січня 2022 року є об’єктом оподаткування ПДВ.           Отже, електронні послуги – послуги, які постачаються через мережу Інтернет, автоматизовано, за допомогою інформаційних технологій та переважно без втручання людини, у тому числі шляхом встановлення спеціального застосунку або додатка на смартфонах, планшетах, телевізійних приймачах чи інших цифрових пристроях.

08:01 19.01.2022