Вітання начальника СВА з Днем медичного працівника

Дата: 27.07.2024 08:00

Шановні медичні працівники, ветерани охорони здоров’я  Олександрівської громади!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем медичного працівника. Прийміть сердечну подяку за вашу благородну працю, професійність та лікарську честь.!

Немає вищого і благороднішого покликання, аніж повертати людям життя та здоров’я, особливо у такий складний час, як сьогодні.

Бажаю Вам ніколи не переставати любити свою професію, насолоджуватися результатами своєї праці, нести добро і турботу тим, хто цього потребує!  Нехай кожен Ваш робочий день стане кроком професійного зростання і розвитку. Нехай Ваші близькі будуть щасливі, горизонти ясні, небо над головою мирним, а сонце яскравим і зігріваючим!

З повагою начальник селищної військової адміністрації

Людмила БОРИСЕВИЧ