«КАРІТАС КРАМАТОРСЬК» ЗАПРОШУЄ МЕШКАНЦІВ ОЛЕКСАНДРІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ДО УЧАСТІ В ПРОГРАМІ «ГРОШІ ЗА РОБОТУ»

Дата: 25.07.2024 11:56

Триває друга хвиля реєстрації на тимчасове працевлаштування (строком на 3 місяці) у комунальні підприємства Олександрівської селищної ради.

Для виконання суспільно-корисних робіт підприємства потребують різноробочих, двірників, косарів, також є вакантною кваліфікована посада електрика у КП «ВІДНОВА».

Розмір оплати: від 8670 до 12200 грн за один місяць (вказана сума включає податки і нарахування на оплату праці ЄСВ, 22%).

ОБОВ’ЯЗКОВО: КАНДИДАТ НЕ МАЄ ПЕРЕБУВАТИ НА ОБЛІКУ У ЦЕНТРІ ЗАЙНЯТОСТІ ЯК БЕЗРОБІТНИЙ, А СЕРЕДНІЙ МІСЯЧНИЙ ДОХІД СТАНОВИТЬ МЕНШЕ 6318,00 ГРН НА ОДНУ ОСОБУ.

Для подання своєї кандидатури на працевлаштування та визначення дати співбесіди звертайтеся за телефоном до фахівця Карітасу Краматорськ:

067-729-5806 (Любов)

з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 16:00 год.