Відбулася чергова робоча зустріч начальника СВА Людмили Борисевич  з представниками Міжнародної благодійної організації «EMERGENCY» .

Дата: 24.07.2024 16:49

На жаль, нам довелося попрощатись з керівником наших спільних проєктів Алессандро Манно. За обставинами, що склалися, він має повернутися до Італії. Прощання було дуже теплим, Людмила Вікторівна вручила нашому другові Подяку за плідну співпрацю, брендові речі нашої громади, колаж із спільних фото та красиву українську вишиванку. Розчулений гість дякував у відповідь, запевняв, що йому комфортно працювалось у нашій громаді і запрошував до себе в гості. Пообіцяв обов’язково приїхати святкувати нашу Перемогу у подарованій вишиванці.