Начальник селищної військової адміністрації Людмила Борисевич ініціювала  створення в селищі Олександрівка  Алеї Героїв

Дата: 22.07.2024 08:24

Сьогодні з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну, починаючи з 24 лютого 2022 року, вже загинуло 24 мешканці нашої громади.
Людмила Вікторівна доручила відділу освіти, культури, молодіжної, внутрішньої та інформаційної політики, відділу соціального захисту населення  відпрацювати створення Алеї Героїв. На черговому виїзному засіданні робочої групи  визначили місце розташування Алеї,  до обговорення долучились родичі загиблих воїнів .

Метою створення Алеї Героїв – є увіковічення всіх  героїв Олександрівщини, які поклали життя заради нашого мирного майбутнього в одному меморіальному комплексі.
«Ми повинні гідно вшанувати всіх захисників, щоб жителі громади знали всіх наших героїв, які захищають нашу землю і нашу державу»,- підкреслила очільниця громади.