Продовжуються інформаційні сесії щодо протидії насильству та торгівлі людьми

Дата: 10.07.2024 10:43

Головний спеціаліст відділу освіти, культури, молодіжної, внутрішньої та інформаційної політики Олена ГНАТКО разом з представницею ГО «Альянс за громадянські права», головою ГО «Відродження 2019» Мариною ШКАРУПИЛОЮ поспілкувалися  з мешканцями села Варварівка. Під час зустрічі розповіли про ризики потрапляння в ситуацію торгівлі людьми з метою сексуальної, трудової та інших форм експлуатації. Звернули увагу, що сім’я – це саме те місце, яке має бути світлим затишком, острівцем безпеки і комфорту у нашому житті. Місце, де тебе розуміють і поважають, де можна нікого не боятися і почуватися вільно кожному: і маленькій людині, і дорослому, і особі літнього віку. Пошана один до одного, взаєморозуміння, орієнтування на мирне рішення конфлікту можуть забезпечити благополуччя і згоду в сім’ї, а відповідно і добробут держави в цілому. Всім присутнім було презентовано «Картку допомоги та перенаправлення –  Краматорський район» і надано інформаційні матеріали.