Проведено круглий стіл «Насильство не знає статі чи віку»

Дата: 20.06.2024 08:58

Щорічно 19 червня відзначається Міжнародний день боротьби з сексуальним насильством в умовах конфлікту. Його мета привернути увагу до проблеми сексуальних злочинів, а головне – ефективно реагувати та попереджувати сексуальне насильство. Саме тому за ініціативою відділу освіти, культури, молодіжної, внутрішньої та інформаційної політики  було проведено круглий стіл «Насильство не знає статі чи віку». До обговорення важливих питань «СНПК - як діяти, де отримати  професійну психологічну, медичну та юридичну допомогу? Як захищати свої сексуальні кордони? Як навчитися казати «НІ»?»   протягом заходу долучилися начальник відділу Ірина СЕДЛЕЦЬКА, головні спеціалісти відділу  Олена ГНАТКО і Дар’я ЧЕРНОМОР, начальник ССД  Тетяна КУХТИК, директор ЦНСП  Марія ХОМ’ЯКОВА, поліцейський офіцер громади Роман ВОРОНЦОВ, директор КП «Олександрівський ЦПМСД» Лілія Протасова, головна медична сестра Оксана СВЯТИШЕВА, голова ГО «Відродження 2019» Марина ШКАРУПИЛО, Олександрівська Молодіжна Рада та працівники КЗ «Центр культурних послуг». Усі присутні  зазначали, що подолання такого негативного явища можливо лише за умови об’єднання зусиль державних органів та установ, громадських організацій, і кожного з нас.

Давайте не будемо мовчати,  почнемо діяти!