РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕНИХ ПЕРЕВІРОК

Дата: 21.03.2024 09:10

Олександрівською селищною радою відповідно до Закону України “Про очищення влади”, Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року №563,  проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», стосовно:

Гнатко Олени Михайлівни, Черномор Дар’ї Олексіївни, які на час застосування положень Закону України «Про очищення влади» займають посаду головного  спеціаліста відділу освіти, культури, молодіжної, внутрішньої та інформаційної політики;

Гомон Оксани Павлівни, яка на час застосування положень Закону України «Про очищення влади» займає посаду головного  спеціаліста відділу земельних відносин, агропромислового комплексу, охорони навколишнього середовища, охорони праці, економічного розвитку та інвестицій;

Скабьолка Тетяни Григорівни, Рубцової Зінаїди Іванівни, які на час застосування положень Закону України «Про очищення влади» займають посаду провідного  спеціаліста відділу фінансово-господарського забезпечення.

За результатами проведених перевірок встановлено, що до Гнатко Олени Михайлівни, Черномор Дар’ї Олексіївни, Гомон Оксани Павлівни, Скабьолка Тетяни Григорівни, Рубцової Зінаїди Іванівни не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».