«КАРІТАС КРАМАТОРСЬК» ЗАПРОШУЄ МЕШКАНЦІВ ОЛЕКСАНДРІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ДО УЧАСТІ В ПРОГРАМІ «ГРОШІ ЗА РОБОТУ»

Дата: 30.04.2024 08:16

«КАРІТАС КРАМАТОРСЬК» ЗАПРОШУЄ МЕШКАНЦІВ

ОЛЕКСАНДРІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ДО УЧАСТІ В ПРОГРАМІ

«ГРОШІ ЗА РОБОТУ»

Програма передбачає тимчасове працевлаштування (виконання суспільно-корисних робіт) строком на 3 місяці.

Розмір оплати: від 8670 до 12200 грн за один місяць (вказана сума включає податки і нарахування на оплату праці ЄСВ, 22%).

ВИМОГИ ДО КАНДИДАТІВ

Пріоритет буде надаватися кандидатам на працевлаштування серед ВПО та місцевих мешканців, що постраждали від конфлікту, та відповідають одному або декільком критеріям:

•         самотні батьки/опікуни, які виховують неповнолітніх дітей;

•         домогосподарства, в яких є особи з інвалідністю або хронічними захворюваннями, що не створюють серйозних перешкод для роботи;

•         домогосподарства, очолювані жінкою;

•         багатодітні родини (троє та більше неповнолітніх дітей);

•         особи віком старші за 50 років (безробітні, не пенсіонери);

•         особи/домогосподарства з низьким рівнем доходу;

•         особи без досвіду роботи (наприклад, молодь).

ОБОВ’ЯЗКОВО: КАНДИДАТ НЕ МАЄ ПЕРЕБУВАТИ НА ОБЛІКУ У ЦЕНТРІ ЗАЙНЯТОСТІ ЯК БЕЗРОБІТНИЙ, А СЕРЕДНІЙ МІСЯЧНИЙ ДОХІД СТАНОВИТЬ МЕНШЕ 6318,00 ГРН НА ОДНУ ОСОБУ.

КУДИ ЗВЕРНУТИСЯ?

Для подання своєї кандидатури на працевлаштування та визначення дати співбесіди звертайтеся за телефоном до фахівця Карітасу Краматорськ:

067-729-5806 (Любов)

з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 16:00 год.

*Програма «ГРОШІ ЗА РОБОТУ» реалізується Карітасом Краматорськ та Карітасом Україна в рамках проекту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни в Україні». Ця допомога стала можливою завдяки щедрій підтримці американського народу (USAID).