ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ОЛЕКСАНДРІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 16.04.2024 08:05

Уже традиційно навесні велика увага звертається на прибирання кладовищ.

Шанувати померлих, які були нам дорогими за життя – це не лише пригощати знайомих та сусідів цукерками і печивом у пам’ятні дати… Значно важливіше не забувати дорогу до місця останнього спочинку своїх рідних та близьких, аби їхні могили не перетворювалися на пагорби, порослі бур’яном, коли вже навіть неможливо встановити, хто тут похований. Кладовище — це святе місце, адже там спочивають ті, хто відійшов у вічність. Нині ми маємо дбати про місце їх спочинку.

На кожному кладовищі відведені спеціальні місця, куди необхідно викидати сміття після прибирання могил свої рідних і близьких. Однак, часто замість того, аби викинути сміття у встановленому для цього місці, люди засмічують сусідні ділянки. Висловлюємо щире прохання викидати сміття на цвинтарі лише у спеціально встановлені для цього місця та не перетворювати кладовище на звалище.

Сподіваємося на взаєморозуміння, підтримку та активну участь в проведенні заходів з прибирання кладовищ . Просимо всіх небайдужих жителів долучитися до цієї надзвичайно важливої роботи.

Давайте шанобливо ставитися один до одного та до місця останнього спочинку наших рідних та близьких!