Дата: 16.04.2024 08:02

Фото без описуРобочий тиждень Олександрівської селищної військової адміністрації розпочався з апаратної наради із керівниками структурних підрозділів, старостами та поліцейськими офіцерами. Обговорення ключових питань роботи відбулось під головуванням начальника військової адміністрації Людмили Борисевич.

Начальник відділу фінансів доповіла про виконання дохідної частини бюджету селищної ради. Спільно зі старостами проаналізували об’єктивні  та суб’єктивні причини проблем із надходженнями та окреслили шляхи їх вирішення.

Детально зупинилися на благоустрої громади, наведенні порядку біля осель та підприємств.

Під час наради було заслухано керівників структурних підрозділів й окреслено план роботи на наступний тиждень.