Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо визначення місця розташування Парку Пам’яті в смт Олександрівка на честь мешканців Олександрівської селищної територіальної громади, які загинули за суверенітет та територіальну

Дата: 29.11.2023 10:48

З метою увічнення пам’яті Героїв-земляків, які віддали своє життя за свободу, незалежність і територіальну цілісність України у протистоянні російській військовій агресії, на виконання Плану заходів з  вшанування в Олександрівській селищній територіальній громаді пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, збереження національної пам’яті для наступних поколінь, Олександрівська селищна військова адміністрація запрошує до громадського обговорення щодо визначення місця розташування Парку Пам’яті в смт Олександрівка.

Пропозиції щодо місця розташування Парку Пам’яті просимо надсилати на електронну адресу: office@oleksandrivka-gromada.gov.ua,

або в паперовому вигляді на адресу: вул. Центральна, 15А. смт Олександрівка, Краматорський р-н, Донецька обл, (84000).

Пропозиції приймаються у період з 29.11. по 29.12.2023 року.

Відповідальний за проведення громадського обговорення: відділ освіти, культури, молодіжної, внутрішньої та інформаційної політики.