ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадського обговорення щодо перейменування села Новий Кавказ Олександрівської селищної територіальної громади.

Дата: 29.12.2023 11:26

На виконання положень Закону України від 21 березня 2023р. №3005-IX «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії» та рішення Національної комісії зі стандартів державної мови від 22.06.2023 № 230 «Про схвалення Переліку сіл, селищ, міст, назви яких не відповідають стандартам державної мови, та рекомендацій щодо приведення назв таких сіл, селищ, міст у відповідність  до стандартів державної мови й оприлюднення їх на офіційному вебсайті Національної комісії зі стандартів державної мови», з метою врахування громадської думки з питань перейменування села Новий Кавказ Олександрівської селищної територіальної громади, розпорядження начальника Олександрівської селищної  військової адміністрації «Про організацію та проведення консультацій з громадськістю  з питань перейменування назви села Новий Кавказ Олександрівської селищної територіальної громади» від 29.12.2023 р № 375/01-07.

Олександрівська селищна військова адміністрація розпочинає консультації з громадськістю  з питань перейменування назви села Новий Кавказ Олександрівської селищної територіальної громади Краматорського району Донецької області.

Наразі ми прагнемо вивчити думку мешканців щодо перейменування об’єкту топоніміки, тому Олександрівська селищна військова адміністрація пропонує надати пропозиції щодо нової назви.

Організатор громадського обговорення: Олександрівська селищна військова адміністрація

Надання пропозицій: Надати пропозиції можна до29.01.2024 (включно):

на електронну  пошту

00609@dn.gov.ua

з приміткою "перейменування об’єктів топоніміки"

у письмовій формі за адресою:

Новоолександрівський старостинський округ. с. Новоолександрівка, вул Миру, , відповідальна особа: Пшиченко Тетяна Вікторівна.

Порядок надання пропозицій: Свої пропозиції зацікавлені особи подають у порядку, визначеному Законом України “Про звернення громадян”, п. 6 постанови Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2012 року № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій».

Анонімні листи не розглядаються.

Результати: Результати запропонованих нових назв об’єктів топоніміки буде опубліковано на офіційному сайті Олександрівської селищної військової адміністрації.