Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі - Запасні частини до бензокос

Дата: 21.09.2023 15:31

ОЛЕКСАНДРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі Запасні частини до бензокос (код ДК 021:2015: 16810000-6 - Частини для сільськогосподарської техніки), розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія:

найменування замовника: Олександрівська селищна рада

місцезнаходження замовника: вул. Центральна, буд. 15 А, смт. Олександрівка, Краматорський район, Донецька область, 84000

ідентифікаційний код замовника: 04341519

категорія замовника: юридична особа, що забезпечує потреби держави або територіальної громади

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):

Запасні частини до бензокос (код ДК 021:2015: 16810000-6 - Частини для сільськогосподарської техніки).

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: відкриті торги з особливостями UA-2023-09-18-013672-a.

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 236 270,00 грн. (двісті тридцять шість тисяч двісті сімдесят грн. 00 коп.) з ПДВ. Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі виконано відповідно до  розділу ІІІ Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275 (зі змінами) (далі — Методика), а саме: методом порівняння ринкових цін на підставі даних ринку, а саме загальнодоступної відкритої інформації про ціни та прайс-листів на момент вивчення ринку.

Розмір бюджетного призначення: 236 270,00 грн. (двісті тридцять шість тисяч двісті сімдесят грн. 00 коп.) з ПДВ згідно з затвердженим кошторисом на 2023 рік.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі. Термін постачання — до 31.10.2023р.

Якісні та технічні характеристики заявленої кількості запасних частин визначені з урахуванням реальних потреб та оптимального співвідношення ціни та якості. Враховуючи зазначене, замовник прийняв рішення стосовно застосування таких технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Найменування

13

Катушка  запалювання Forte

14

Ремкомплект болти на зчеплення з шайбою Forte

15

Шланги в бензобак

16

Катушка  бочонок під ліску Forte

17

Стартер  плавний на 4 защіпки Forte

18

Підшипники в колінчатий  вал

19

Маховик (магнето) Forte

15

Ніж 40Т з твердосплавними напайками победитовий 255мм

700

21

Свічки Forte

60

22

Перехідник карбюратора

20

В Олександрівській селищній територіальній громаді 42 населених пункти, 5 старостинських округів. У старостинських округах та в адміністративному центрі Олександрівки селищної територіальної громади загальна площа для скошування буряну, порослі складає 410 га. Скошування та прибирання, вивезення буряну та порослі протягом сезону потребує декілька разів, в самих населених пунктах та по узбіччях доріг територіальної громади.

На території громади розташовано 46 дитячих майданчиків, 50 кладовищ, 59 громадських колодязів, 37 пам’ятників, все це обкошується та утримуються в належному стані. У адміністративному центрі громади є 2 великих парки площею 4 га, у яких також проводиться скошування трави, порослі.

Для проведення цих видів робіт і для безперебійної, налагодженої роботи робітників з благоустрою в кількості 33 особи та 36 осіб, які залучені через центр зайнятості до суспільно корисних робіт, потрібна дана кількість запасних частин для забезпечення роботи бензокос.