Війна забрала земляка, мешканця села Петрівка Перша, військового 77 ДШБ Мацковича Олексія Васильовича

Дата: 16.08.2023 10:56

Олексій народився 22 березня 1986 року у селі Петрівка Перша, здобув середню освіту у Олександрівській ЗОШ, а після – закінчив Олександрійський професійний аграрний ліцей за спеціальністю «кухар».

Вчителі та однокласники згадують його як веселого, активного і розумного хлопця: старанно вчився, брав участь у шкільних заходах. Улюбленим заняттям став для Олексія футбол. Вже у дорослому віці грав за команду села та району, разом із хлопцями виборював призові місця та кубки першості.

Для матері та трьох сестер Олексій був єдиною опорою – сім’я рано втратила батька. У Олексія залишився син Роман.

В колективі Олексій Мацкович був душею компанії, завжди з гумором, Працював здебільшого на будівництві – як говорить сестра, хист до ремонту будь-чого в нього був іще з дитинства.

Олексій мріяв жити у місті, а тому переїхав до Краматорська, де зустрів свою долю – дружину Яну. Саме тут він був призваний до лав Збройних Сил України у 2022 році, був водієм, проходив службу на різних напрямках фронту.

Загинув Олексій Мацкович 10 серпня 2023 року біля н.п. Олексієво-Дружківка.

Нехай душа загиблого захисника знайде вічний спокій…

Прощання з Героєм відбудеться 16 серпня 2023 року у м. Краматорськ на Алеї слави.

Для всіх, хто бажає провести в останню путь земляка, організовано автобус, який відправляється о 10:00 від бібліотеки-клубу у селі Петрівка Перша.

Вічна пам’ять та вічна слава Герою!