ПАРТНЕРСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ ПРОДОВЖУЮТЬ ПІДТРИМКУ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ

Дата: 22.03.2023 14:00

Залучення ресурсів, співпраця з неурядовими та міжнародними організаціями сьогодні є пріоритетним напрямком роботи Олександрівської селищної ради. За словами селищного голови Людмили БОРИСЕВИЧ, органи місцевого самоврядування використовують всі можливості для підтримки населення в умовах війни, забезпечення мешканців гуманітарною допомогою як від держави, так і шляхом залучення донорів.

Одним із таких партнерів є неурядова організація Solidarités International (SI), яка працює в зонах конфліктів і стихійних лих для підтримки окремих уразливих категорій населення.

Важливим напрямком співпраці селищної ради з SI є забезпечення паливними брикетами окремих категорій громадян, а саме:

• інваліди І та ІІ групи;
  • сім'ї, в яких виховуються 3 і більше дітей (багатодітні);
  • сім'ї, в яких проживають діти під опікою та діти, позбавлені батьківського піклування;
  • підопічні відділення соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування;
  • маломобільні особи похилого віку, які за станом здоров’я можуть пересуватися лише по домогосподарству (підтверджено актом депутата селищної ради).

Домогосподарства, в яких проживають такі люди, отримають від фонду по 1 тонні паливних брикетів. Це дозволить забезпечити  510 будинків в селах та селищі громади теплом у зимовий період.

«Ми розуміємо, що сьогодні у складних життєвих обставинах знаходиться кожен, бо в країні іде війна і її наслідки не оминають жодну родину. – говорять у селищній раді. – І ту допомогу, яка сьогодні приходить від партнерів, ми приймаємо з величезною вдячністю. Ми дякуємо за кожну людину, яка отримує ту чи іншу підтримку».