20 ЛЮТОГО - ДЕНЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Дата: 20.02.2023 09:13

З 18-го по 20-те лютого 2014 року в центрі Києва розстріляли Активістів Революції Гідності. Героїв Небесної Сотні.

9 років тому Герої Небесної Сотні стали першими жертвами російсько-української війни, а Революція Гідності – першою її битвою.

Студенти, програмісти, художники, підприємці, вчителі та водії, лікарі і журналісти вийшли на Майдан, аби висловити свій протест і показати, що проросійському режиму в Україні не місце. Саме від Революції Гідності розпочалася агресія країни-терориста на нашу державу. Анексія Криму і частини Донбасу. А тепер повномасштабна війна на знищення України.

Мужність народу вразила своєю потугою захистити право на свій власний вибір шляху розвитку, чинити опір будь-яким посяганням на нашу Свободу та Незалежність!

День Героїв Небесної сотні – це жалобний день, але він не про смерть, а про героїчну боротьбу, самопожертву, готовність українського суспільства захищати незалежність України.

ВІЧНА СЛАВА ПОЛЕГЛИМ ГЕРОЯМ!

СЛАВА УКРАЇНІ!