В ОЛЕКСАНДРІВЦІ ПОЧАВ ПРАЦЮВАТИ СИГНАЛ ОПОВІЩЕННЯ «ПОВІТРЯНА ТРИВОГА»

Дата: 04.01.2023 09:51

Вуличну систему оповіщення встановили у смт Олександрівка, відтепер вона передає сигнал «Повітряна тривога».

Сирена пов’язана із мобільним додатком, тобто коли в Донецькій області оголошують повітряну тривогу, звуковий сигнал автоматично спрацьовує.  Сама сирена лунає до трьох хвилин.

Сигнал «Повітряна тривога» вмикають, якщо якийсь засіб повітряного нападу (літак, ракета) уже випущений у бік нашої області або громади. Завчасно виявляють це фахівці. Ніхто не знає, чи спрацює ППО, чи зіб'ють цю ракету, але якщо навіть і зіб'ють, то немає гарантії, що уламки не впадуть на ваш будинок. Тому сирени звучать щоразу, коли з’являється небезпека, і важливо під їхні звуки бігти в укриття або сховатися в надійному місці у будинку чи квартирі.

Шановні мешканці, не нехтуйте власною безпекою та дотримуйтеся правил поведінки під час сигналу «Повітряна тривога».