МАЙДАН ГІДНИХ, ВІЙНА ВІЛЬНИХ

Дата: 21.11.2022 10:06

21 листопада в Україні відзначають День гідності та свободи – одне зі знакових офіційних свят, встановлене на честь двох революцій, які відбулися в Україні у 2004 та 2013 роках.

Цього дня ми віддаємо шану патріотизму й мужності громадян, які під час обох революцій постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

День Гідності та Свободи – особлива дата для кожного українця та патріота, адже саме сьогодні найгостріше відчувається сила єдності та безмежна гордість за справжніх героїв, спроможних захистити національну свободу та боротися за щасливе майбутнє прийдешніх поколінь.

Низький уклін всім захисникам української державності, які завжди будуть гідним прикладом для усіх!

Вічна слава Героям, які полягли за свободу рідної землі!

ВИСТОЯЛИ НА МАЙДАНІ – ПЕРЕМОЖЕМО У ВІЙНІ!

Слава Україні!