Дата: 17.11.2022 09:36

Відповідно до рішення Виконавчого комітету Олександрівської селищної ради «Про проведення конкурсу щодо визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території    Олександрівської   селищної територіальної громади» від 07.10.2022  року   № 230/01-05.

Виконавчий комітет Олександрівської селищної ради оголошує про продовження строку прийому документів для участі в конкурсі щодо визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Олександрівської селищної територіальної громади.

Термін подання конкурсних пропозицій з 25 жовтня 2022 року до 14:00 години 25 листопада 2022 року.

Прийом   документів           за       адресою:     84000 Донецька область, Краматорський район, смт Олександрівка, вул. Центральна, 15А. Детальна інформація за тел. (06269)-2-10-45.

1. Організатор конкурсу:
    1. Найменування: Виконавчий комітет Олександрівської селищної ради Краматорського району Донецької області.
    2. Юридична адреса: 84000 Донецька область, Краматорський район, смт Олександрівка, вул. Центральна, 15А.
    3. Особа, уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками конкурсу:

Секретар комісії  Віталій Васильович Гасіца — начальник відділу житлово-комунального господарства, комунального майна, охорони навколишнього середовища, цивільного захисту населення та охорони праці.

1. Підстава для проведення конкурсу:

Рішення Виконавчого комітету Олександрівської селищної ради «Про проведення конкурсу щодо визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території    Олександрівської   селищної    територіальної    громади»   від   07.10.2022  року   № 230/01-05.

1. Предмет конкурсу:
    1. Перелік послуг: послуги зі збирання та вивезення твердих побутових відходів на території Олександрівської селищної територіальної громади.
    2. Місце надання послуг: територія  населених пунктів Олександрівської селищної територіальної громади.
    3. Строк надання послуг: згідно з умовами договору.
  2. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:
  • наявність матеріально – технічної бази;
  • вартість надання послуг;
  • досвід роботи з надання послуг з поводження з побутовими відходами;
  • наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації. Обов’язковою умовою для виконавця послуг зі збору та вивезення твердих побутових відходів, є забезпечення вивезення твердих побутових відходів на полігон твердих побутових відходів.
  1. Характеристика території, де повинні надаватися послуги з надання послуг з вивезення побутових відходів: територія Олександрівської селищної територіальної громади.
  2. Характеристика об’єктів утворення відходів:
      • одноквартирні житлові будинки;
      • суб’єкти господарювання;
      • бюджетні установи;
      • багатоквартирні житлові будинки.
  3. Отримання конкурсної документації:
    1. Місце:         84000 Донецька область, Краматорський район, смт Олександрівка, вул. Центральна, 15А.
    2. Спосіб: Особисто або поштою.
  4. Умови подання конкурсних пропозицій:
    1. Місце подання конкурсних пропозицій – 84000 Донецька область, Краматорський район, смт Олександрівка, вул. Центральна, 15А.
    2. Спосіб: Особисто або поштою.
    3. Кінцевий термін подання конкурсних пропозицій – до 14:00 години 25 листопада  2022р.
  5. Проведення конкурсу:
    2. Дата: 14:00 година  25 листопада 2022 р.

Додаткова інформація щодо конкурсної документації за телефоном: (06269)-2-10-45.