ВІДБУЛОСЬ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЕВАКУАЦІЇ

Дата: 20.09.2022 16:37

Виїзне засідання селищної комісії з питань евакуації Олександрівської селищної ради відбулось на території Петрівського Другого старостинського округу. У засіданні взяли участь голова комісії – заступник селищного голови Сергій МАРИЧ, служба у справах дітей, сектор культури, розвитку туризму та краєзнавства, сім’ї, молоді та спорту, поліцейський офіцер громади Роман ВОРОНЦОВ, староста округу Ігор ГОЙКО.

Комісія продовжує роз’яснювати жителям про обов’язкову евакуацію та відповідальність у разі відмови від евакуації, насамперед соціально вразливим категоріям, як то: багатодітні та прийомні сім’ї, сім’ї опікунів та піклувальників, вагітні жінки.

Під час виїзного засідання зустрілися з багатодітними сім’ями у селах  Новополтавка, Петрівка Друга та Мирна Долина. Всього поспілкувалися з 24 родинами, в яких виховується 79 дітей. Кожна сім’я  висловила готовність до евакуації для збереження життя та здоров’я своїх дітей.

Подібні виїзні зустрічі відбудуться до кінця вересня у кожному старостинському окрузі та смт Олександрівка.