ПРО ДОТРИМАННЯ ПРАВИЛ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ ТА ДІЙ ПІД ЧАС СИГНАЛІВ «ПОВІТРЯНА ТРИВОГА» ГОВОРИЛИ З НАСЕЛЕННЯМ

Дата: 13.07.2022 15:49

Інспекторський склад Краматорського районного управління проводить профілактичну роботу на об’єктах з масовим перебуванням людей щодо дотримання правил пожежної безпеки та дій під час сигналів «Повітряна тривога».

Особливу увагу фахівці приділили здійсненню обов’язкової евакуації людей та діям під час сигналу «Повітряна тривога», а також надали консультацію стосовно розроблення рекомендацій, інструкцій щодо розташування найближчих захисних споруд цивільного захисту (укриттів) та маршрутів евакуації людей.

Під час бесід з керівниками та працівниками закладів рятувальники порадили прислухатися до кожного сигналу, адже краще втратити час в укритті і врятуватися, ніж втратити життя або здоров’я. Також зауважили на суворе дотримання так званого правила «двох стін».

Окрім того, інспектори наголосили правила поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів та закликали учасників заходу бути обережними та не наражати на небезпеку ні себе, ні своїх близьких!