СТАН ФІНАНСУВАННЯ СТРАХОВИХ ВИПЛАТ ПОТЕРПІЛИМ НА ВИРОБНИЦТВІ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ У ЧЕРВНІ

Дата: 24.06.2022 11:30

Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області здійснено страхові виплати потерпілим внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, а також членам їх сімей у разі смерті потерпілого.

Щомісячні виплати у червні отримали 37082 потерпілі на виробництві та члени їх сімей.

Управління направило відділенням для перерахування на рахунки потерпілих:

? на щомісячні страхові виплати для потерпілих на виробництві і членів їх сімей – 219,2 млн грн;

? страхові виплати на медичну і соціальну допомогу потерпілим на виробництві – 2,1 млн грн.

Зазначаємо, що у разі, якщо особа отримувала виплати через відділення Укрпошти, рекомендовано відкрити рахунок у відділенні банку, з яким укладений відповідний договір, а заяву про зміну напряму виплат надіслати на електронну адресу відділення, у якому перебуває на обліку.

Для зв`язку з працівниками відділень з питань отримання страхових виплат діють телефони гарячих ліній відділень управління в Донецькій області.

Попри умови воєнного стану управлінням та його відділеннями робиться все можливе для безперервного здійснення усіх страхових виплат, допомог за лікарняними, декретних допомог та ін.

Оперативна інформація про стан фінансування страхових виплат, лікарняних і декретних допомог оновлюється у телеграм-каналі ФССУ: https://t.me/socialfund.