ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА

Дата: 19.06.2022 09:40

Шановні працівники  закладів охорони здоров’я громади!

День медичного працівника відзначають сьогодні  не тільки лікарі і медсестри, але й усі ті, хто має відношення до порятунку людського життя.

Прийміть щирі вітання та сердечну подяку за вашу благородну працю, високу професійність, моральність та лікарську честь.

Останні два роки саме Ви були   нашою опорою на передовій боротьби з пандемією, яка сколихнула весь світ! І всі ми думали, що це  найбільше наше  спільне  випробування.

Та від 24 лютого Ваша професія набула особливого значення – наших Захисників і Захисниць, які жертвують своїм здоров’ям і, навіть життям, боронячи Україну, захищаєте, рятуєте саме Ви – медичні працівники.

Низький уклін та слова подяки вам за ваші добрі серця та золоті руки, високий професіоналізм та щоденну виснажливу працю. Щиро зичу вам міцного здоров’я, миру, добра, родинної злагоди, успіхів у вашій нелегкій роботі.

Нехай неодмінно здійсняться ваші плани, сподівання та мрії під мирним небом України!

Бережіть себе!

З глибокою повагою до кожного, селищний голова Людмила БОРИСЕВИЧ