ОЛЕКСАНДРІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

Дата: 13.06.2022 16:40

Відповідно до статті 12-2 Закону України «Про правовий режим воєнного стану»

В умовах правового режиму воєнного стану суди, органи та установи системи правосуддя діють виключно на підставі, в межах повноважень та в спосіб, визначені Конституцією України та законами України. Повноваження судів, органів та установ системи правосуддя, передбачені Конституцією України, в умовах правового режиму воєнного стану не можуть бути обмежені.

Згідно ст. 26 Закону України «Про правовий режим воєнного стану»

Правосуддя на території, на якій введено воєнний стан, здійснюється лише судами. На цій території діють суди, створені відповідно до Конституції України. Скорочення чи прискорення будь-яких форм судочинства забороняється. У разі неможливості здійснювати правосуддя судами, які діють на території, на якій введено воєнний стан, законами України може бути змінена територіальна підсудність судових справ, що розглядаються в цих судах, або в установленому законом порядку змінено місцезнаходження судів.

Олександрівський районний суд Донецької області повідомляє, що режим роботи суду на період воєнного стану не змінювався, суд працює у звичайному режимі, а саме:

Початок роботи – о 8 год. протягом робочих днів тижня

Кінець робочого дня – у понеділок, вівторок, середу, четвер о 17 год., у п’ятницю – о 15 год. 45 хв.

Перерва для відпочинку – 12 год 00 хв. – 12 год. 45 хв.