ПРО ПЕРЕМІЩЕННЯ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ ДО ІНШИХ ОБЛАСТЕЙ ТА ПОВЕРНЕННЯ ЗА МІСЦЕМ ПРОЖИВАННЯ ПОТРІБНО ПОВІДОМЛЯТИ ОРГАНИ ВЛАДИ

Дата: 08.06.2022 09:39

Селищна рада здійснює контроль за кількістю населення, яке перебуває на території громади, а також тих, хто повертається чи виїздить. Це необхідно для відстеження гуманітарної ситуації та оперативного реагування на її зміни.

З метою контролю даного питання у Олександрівці, голова громади Людмила БОРИСЕВИЧ провела робочу зустріч з депутатами виборчих округів селища. Крім того, обговорили поточні проблемні питання, зокрема ремонтні роботи у житловому секторі, який зазнав руйнації внаслідок авіаудару.

Просимо всіх, хто тимчасово залишає територію громади, або повертається додому, повідомляти старостам чи депутатам селищної ради.

Сьогодні в громаді залишається близько восьми тисяч жителів, а також більше 400 вимушено переміщених осіб з Харкова та області, міст Лиману, Краматорська, Слов’янська, Маріуполя.