ПАЛИШ ТРАВУ ТА СМІТТЯ – ДОПОМАГАЄШ ОКУПАНТУ!

Дата: 23.03.2022 11:06

Рятувальники просять громадян забути про варварську практику випалювання сміття та сухої трави разом із зеленим фондом нашої країни.

В Україні війна. А ви своїми діями не лише порушуєте законодавство, шкодите довкіллю та усьому живому, а й додаєте роботи нашим героям-рятувальникам ДСНС України, які цілодобово на варті нашої з вами безпеки. Вони, замість того, щоб рятувати людські життя, розміновувати території та розбирати завали після бомбардувань, змушені ліквідовувати підпали сухостою.

Отже, дотримуйтесь простих правил:

• не будьте подібними до орків - не паліть траву і сміття;
  • допомагайте рятувальникам - не підкидайте їм роботи у вигляді гасіння наслідків неконтрольованих господарських ритуалів з вогнем;
  • повідомляйте про паліїв і за можливості проводьте превентивні бесіди із сусідами, які нехтують попередженнями;
  • будьте людьми і справжніми патріотами своєї України і пам'ятайте, що зараз будь-яка дія або наближає, або віддаляє нашу спільну Перемогу!