ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ВІДХИЛЕННЯ ВІД НОРМ ВОДИ У ВОДОПРОВІДНІЙ МЕРЕЖІ

Дата: 22.02.2022 10:31

Покровське РВУ КП «Компанія «Вода Донбасу» повідомляє, що у зв’язку з пошкодженням  трансформаторної підстанції 35/6 кВ насосної станції І підйому Південно-Донбаського водоводу, яке сталося 19 лютого о 02.40 в результаті бойових дій, водопостачання з 16:00 19.02.2022 р буде здійснюватися з Карлівського водосховища, згідно протоколу №4 від 19.02.2022 комісії ТЕБ та НС Донецької області.

Звертаємо увагу на те, що Карлівське водосховище має статус аварійно-технічного. Якість води після підготовки на Карлівській фільтрувальній станції буде мати відхилення від норм затверджених ДСанПІН 2.2.4.-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної для споживання людиною» по жорсткості в межах 26 ммоль/дм3, сухий залишок до 4000 мг/дм3, хлориди до 400 мг/дм3, сульфати до 2000мг/дм3.