ПРЕДСТАВНИКИ ПРОФІЛЬНИХ СЛУЖБ ЗДІЙСНИЛИ РЕЙДИ У СІМ’Ї ОЛЕКСАНДРІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 28.01.2022 12:42

Протягом тижня начальник центру соціальних служб Віра БАХТАР спільно із працівниками служби у справах дітей, представниками правоохоронних органів та фахівцями Краматорського районного відділу ГУ Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області здійснили рейди-обстеження умов проживання, виховання дітей в прийомних сім’ях, родинах опікунів та сім’ях, які, опинилися в складних життєвих обставинах, що проживають на території Олександрівщини.

В ході перевірок було обстежено більше 10 сімей із Новостепанівського, Новоолександрівського старостинських округів та села Некременне.

Представники профільних служб попередили дорослих щодо виконання батьківських обов’язків, склали акти обстеження умов проживання дітей.

Окрім того, рятувальники провели профілактичні бесіди про необхідність суворого дотримання пожежної безпеки у побуті.

За даними працівників Краматорського РВ ГУ ДСНС України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області на території Донецької області впродовж 2021 року у порівнянні з минулорічними показниками 2020 року склалась наступна ситуація з пожежами:

• всього зареєстровано 4346 пожеж (у 2020 році - 6868 пожеж, зменшення склало 36,7%);
  • загинуло внаслідок пожеж 126 осіб (у 2020 році - 127 осіб, -0,8%), з них 3 дитини (у 2020 - 0);
  • травмовано на пожежах 79 осіб (у 2020 році - 96 осіб, - 17,7%), з них 6 дітей (у 2020 – 4 дітей, +50%);
  • врятовано 74 особи (у 2020 році - 97 осіб, -23,7%);
  • прямі збитки, завдані пожежами склали 84 млн. 318 тис. грн. (у 2020 році - 87 млн. 107 тис. грн., -3,2%);

У 2021 році зафіксовано збільшення кількості загиблих і травмованих дітей внаслідок пожеж.

Враховуючи аналіз причин та умов загибелі людей на пожежах, протягом зазначеного періоду основними причинами загорань стали необережність при палінні та порушення використання теплових та електричних приладів. Більшість загиблих – це люди похилого віку та категорія малозахищених верств населення.

Профілактична робота з громадянами продовжується і рятувальники вкотре звертаються до громадян з проханням подбати про власну безпеку, сумлінно ставитися до питань обігріву своїх помешкань під час опалювального сезону, дбати за станом печей, газового та електричного обладнання.