ЗВЕРНЕННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З НАГОДИ ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 22.01.2022 08:19

Шановні мешканці Олександрівської селищної територіальної громади!
Прийміть найщиріші вітання з Днем Соборності України!

22 січня увійшло до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України. Саме цього дня у 1919 році на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки.

Ідея соборності України була і є однією з найзаповітніших мрій українців протягом довгих років.

Нехай кожен громадянин зустріне урочисте свято з відкритим серцем, з вірою в щасливе майбутнє держави та гідне життя.

Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртують нас для здійснення високої мети – щасливого і гідного життя, процвітаючої, могутньої, Соборної України!

селищний голова Людмила БОРИСЕВИЧ