ПРЕДСТАВНИКИ ОРГАНІВ ВЛАДИ ТА ПРАВОПОРЯДКУ ОЛЕКСАНДРІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОПЕРЕДЖАЮТЬ ВИПАДКИ НАСИЛЬСТВА У СІМ’ЯХ.

Дата: 20.01.2022 17:05

Сьогодні, 20 січня, відбувся черговий профілактичний рейд з метою попередження насильства у родинах.

Протягом робочого дня директорка центру соціальних служб Віра БАХТАР, начальник та головний спеціаліст служби у справах дітей Василь ВОРОНЦОВ та Марія ХОМ’ЯКОВА спільно з поліцейськими офіцерами громади Романом ВОРОНЦОВИМ та Денисом ЦУНЯКОМ та старостою Староварварівського старостинського округу Тетяною ТОЛСТОШЕЄВОЮ відвідали 9 родини, що опинилися у складних життєвих ситуаціях.

Цього разу комісія побувала в Олександрівці, Мирній Долині, Петрівці Другій, Михайлівці та Староварварівці.

За результатами рейду складені відповідні акти, з батьками проведено профілактично-роз’яснювальні бесіди про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків по вихованню, утриманню та розвитку дітей, та щодо попередження насильства у сім’ї.