ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА ПОСАДУ ГОЛОВНОГО СПЕЦІАЛІСТА-ПАСПОРТИСТА ВІДДІЛУ «ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ»

Дата: 19.01.2022 16:47

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Олександрівська селищна рада Краматорського району Донецької області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадових осіб органів місцевого самоврядування:

Головний спеціаліст – паспортист відділу «Центр надання адміністративних послуг» на період соціальної відпустки - 1 штатна одиниця.

Кваліфікаційні вимоги. Вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою. Без вимог до стажу роботи.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік, як кандидата на заміщення вакантної посади за встановленою формою, що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції (далі - НАЗК)  шляхом її заповнення на офіційному веб-сайті НАЗК за адресою www.nazk.gov.ua та роздруковану з офіційного веб-сайту, через особистий кабінет, у паперовому вигляді.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

заяву  голові конкурсній комісії про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із установленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження даної служби;

заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

дві фотокартки розміром 4 х 6 см.;

копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

документ, що засвідчує рівень володіння державною мовою;

копію документа,  який посвідчує особу;

копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобовязаних);

довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: 84000 вул. Центральна, 15А,  смт Олександрівка, Олександрівського району, Донецької області.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається головою конкурсної комісії за вищевказаною адресою або за тел. 26269 (2-10-45).

Результати конкурсу