ЯК СТВОРИТИ ЯКІСНЕ ВІДЕОРЕЗЮМЕ?

Дата: 17.01.2022 13:01

Фото без описуФото без опису

Один із найкращих способів привернути увагу потенційного роботодавця - надіслати йому відеорезюме. Ролик чудово доповнить текстове резюме та збільшить шанси на отримання бажаної посади. Тож як зняти відеоролик, щоб він став вашою візитною карткою?

1. Коротко про головне. Тривалість відео не повинна перевищувати 1-2 хвилини.

2. Будьте послідовні. Розділіть виступ на 3 частини. Почніть із вітання, озвучте вакансію, на яку претендуєте, та розкажіть про себе. Всередині ролика перерахуйте свої навички та вміння. Наприкінці подякуйте за увагу та залиште свої контакти.

3. Розкажіть про успіхи. Подумайте, які здобуті навички вплинуть в вашу користь.

4. Оволодійте увагою. Зрежисуйте вступ вашого відеоролику так, щоб у ньому прозвучало головне - те, що змусить роботодавця переглянути його.

5. Слідкуйте за жестами. Якщо записуєте відео стоячи, стійте рівно на двох ногах, не розгойдуючись. Стежте за рухами, вони не повинні бути метушливими.

6. Керуйте голосом. Ваш голос повинен звучати натурально.

7. Говоріть простіше. Ваша мова має бути грамотною та простою одночасно. Уникайте складних термінів та мовних оборотів.

8. Одягніться зручно і до місця. Для запису оберіть зручний одяг, щоб ніщо не сковувало ваші рухи.

9. Налаштуйте світло та камеру. Знімаючи відеоролик вдома, намагайтесь наблизити його до професійного, наскільки це можливо.