БЕЗПЕКА ПРИ ЕКСПЛУАТАЦІЇ КИСНЕВИХ БАЛОНІВ, УСТАНОВОК, СИСТЕМ ТРУБОПРОВОДІВ У ЗАКЛАДАХ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

Дата: 24.12.2021 11:12

Фахівці інспекторського складу Краматорського районного управління провели методичну та інформаційно-роз’яснювальну роботу у КНП «Олександрівська лікарня планового лікування». Інспектори поспілкувалися з відповідальними особами та медичним персоналом відділень лікарні, де використовуються системи киснезабезпечення.

Під час зустрічі фахівці ДСНС надали рекомендації щодо безпечної експлуатації кисневих установок та обладнання, нагадали  правила користування первинними засобами пожежогасіння та першочергових дій на випадок будь-якої надзвичайної ситуації.

Кожен, з ким спілкувалися рятувальники, отримали тематичні листівки превентивного змісту.