ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 22.12.2021 10:50

Чергове засідання виконавчого комітету провела селищний голова Людмила БОРИСЕВИЧ 21 грудня 2021 року, під час якого розглянули 14 питань порядку денного.

Серед основних - схвалення проєкту Програми економічного і соціального розвитку Олександрівської  селищної територіальної громади на 2022 рік; визначення виконавця з надання послуг із поводження з побутовими відходами для суб’єктів споживання на 2022 рік на території Олександрівської СТГ, схвалення поєкту рішення селищної ради «Про затвердження Правил благоустрою території населених пунктів Олександрівської СТГ».

Рішення по питанню «Про забезпечення безперебійного руху транспорту на автошляхах в зимовий  період 2021-2022 років в  умовах сильних снігопадів, снігових заметів, ожеледі і налипання снігу на території Олександрівської селищної територіальної громади» не було прийнято, його розгляд перенесено на наступне засідання.

Також, члени виконавчого комітету розглянули питання про пільгове утримання дітей в закладах дошкільної освіти та навчально-виховних комплексах, про надання одноразової грошової матеріальної допомоги окремим мешканцям громади, про хід реалізації на території громади проекту «Просування прав людини та гендерної рівності за допомогою мобілізації громад задля розширення можливостей» у 2021 році.