ПРАВИЛА ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ ОБГОВОРИЛИ РЯТУВАЛЬНИКИ В ТЕРИТОРІАЛЬНОМУ ЦЕНТРІ СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ

Дата: 16.12.2021 13:49

16 грудня фахівці Краматорського районого управління Головного управління ДСНС України у Донецькій області провели робочу нараду з керівництвом територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Олександрівської селищної ради та обговорили дотримання правил пожежної безпеки та дій у разі загрози або виникнення надзвичайної ситуації і пожеж.

Особливу увагу рятувальники звернули на стан електрогосподарства, евакуаційних шляхів і виходів, наявність та технічний стан автоматичного протипожежного захисту і оповіщення людей, внутрішнього та зовнішнього протипожежного водопостачання, забезпеченості первинними засобами пожежогасіння.

На завершення заходу присутнім надали тематичні пам’ятки та ще раз зауважили, що саме відповідальне ставлення до виконання правил безпеки рятує життя.