ПРОЄКТ USAID “ЕКОНОМІЧНА ПІДТРИМКА СХІДНОЇ УКРАЇНИ” ЗБІЛЬШУЄ ЗАГАЛЬНИЙ ОБСЯГ ФІНАНСУВАННЯ ГРАНТІВ

Дата: 09.12.2021 21:16

Проєкт USAID “Економічна підтримка Східної України” (Проєкт USAID) збільшує фінансування в рамках програми грантів «Посилення та трансформація економіки Cхідної України (Донецька, Луганська області та Приазов’я) шляхом підтримки сталого розвитку малих та середніх підприємств».

Загальний обсяг фінансування буде збільшений із 3 000 000 до 4 500 000 доларів США.

Подати заявку на грантове фінансування, ознайомитись із вимогами до аплікантів, дізнатись про види потенційної грантової діяльності, у підтримці яких Проєкт USAID найбільше зацікавлений, процедуру подання заявки, критерії відбору та іншу важливу інформацію можна на порталі: https://www.dai-global-grants.com/app/UkraineERA

Усі запитання щодо цього Річного програмного запиту, будь ласка, надсилайте на електронну адресу: Grants_ERA@dai.com (зазначайте в темі листа: питання щодо APS-ERA-002).

APS-ERA-001_Amendment #1_Announcement UKR