В ОЛЕКСАНДРІВСЬКОМУ РЦЗ ПРОВЕДЕНО ІНФОРМАЦІЙНИЙ ВЕБІНАР

Дата: 02.12.2021 09:34

Цього тижня  фахівці Олександрівського районного центру зайнятості  провели інформаційний вебінар із загальних питань зайнятості.

Під час заходу учасників ознайомили з правами та обов’язками безробітних, згідно Закону України “Про зайнятість населення” та “Загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття”, обговорили питання, щодо реєстрації безробітних та призначення допомоги по безробіттю в період карантину. Проінформували слухачів про основні послуги державної служби зайнятості, сучасні підходи щодо їх отримання за допомогою електронних сервісів державної служби зайнятості та безкоштовного  додатку  «Онлайн помічника з питань зайнятості»

Особлива увага була приділена «Освітньому порталу державної служби зайнятості», «Платформі з профорієнтації та розвитку кар’єри» та платформі «Моя професія: консультаційна мережа», за допомогою яких у дистанційному форматі можна отримати безкоштовні послуги з профорієнтації та навчання з розвитку своїх навичок.

Під час заходу учасники мали змогу ставити запитання, на які отримали відповіді від фахівців.