Одноразове (спеціальне) добровільне декларування буде відбуватися шляхом подання добровільної декларації до Державної податкової служби України через приватну частину Електронного кабінету у розділі «Одноразова (спеціальна) добровільна декларація».

Дата: 05.11.2021 13:35

Декларант, який має намір скористатися одноразовим (спеціальним) добровільним декларуванням щодо належних йому активів фізичної особи, з 01.09.2021 до 01.09.2022 має право добровільно подати до контролюючого органу одноразову (спеціальну) добровільну декларацію. Слід відмітити що декларація подається виключно в електронній формі.

Що переглянути відео, як фізичній особі подати одноразову (спеціальну) добровільну декларацію через вебпортал ДПС, натисніть ТУТ.