В ОЛЕКСАНДРІВСЬКОМУ РЦЗ ПРОВЕДЕНО ПРОФЕСІОГРАФІЧНУ ЕКСКУРСІЮ НА АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ДТЕК ДОБРОПІЛЬСЬКА ЦЗФ"

Дата: 26.10.2021 15:01

26 жовтня фахівці Олександрівського районного центру зайнятості для безробітних провели професіографічну екскурсію на акціонерне товариство "ДТЕК Добропільська ЦЗФ".

Підприємство  відчуває гостру потребу у робітниках за професіями:  токар, вантажник, машиніст конвеєра, електрослюсар (слюсар) черговий та з ремонту устаткування, машиніст установок збагачення та брикетування.

“Працюючи у нас, кожен має можливість розвиватися, співробітникам є куди рости. Працює у нас в середньому 370 чоловік. Працівникам надається соціальний пакет, офіційне працевлаштування з перших днів роботи. Все для того, щоб люди працювали на підприємстві від першого дня і до пенсії», - зазначив представник АТ «ДТЕК Добропільська ЦЗФ».

Безробітні під час екскурсії мали можливість ознайомитися із роботою підприємства і найголовніше — власними очима побачити як відбувається виробництво, так би мовити влитися в даний процес, що є надзвичайно важливим.