ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ СЕЛИЩНОЇ КОМІСІЇ ТЕБ ТА НС

Дата: 21.10.2021 11:31

20 жовтня відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки  та  надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) при Олександрівській селищній раді під головуванням селищного голови Людмили БОРИСЕВИЧ. В засіданні взяли участь начальник 102 ДПРЧ 12 ДПРЗ Денис ВОРОНОВ, головний лікар КП «Олександрівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Олександр ГУСАК, начальник Олександрівського відділення поліції Андрій ДРУМОВ, начальник Олександрівського управління ГУ Держпродспоживслужби Олександр СТАДНІЧЕНКО.

На порядку денному розглянули питання організації протиемідемічних заходів щодо запобігання та нерозповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19 у зв’язку з віднесенням Донецької області до «червоної» зони з 18 жовтня 2021 року. Дане рішення було прийняте за результатами розгляду ініціативи Міністра охорони здоров’я – головного державного санітарного лікаря України Кузіна І.В на позачерговому засіданні Державної комісії ТЕБ та НС 15 жовтня 2021 року.

Зокрема, забороняється:

— робота закладів громадського харчування, окрім адресної доставки та замовлень на винос;

— робота ТРЦ та інших розважальних закладів, кінотеатрів, театрів тощо;

— робота закладів освіти, окрім дитячих садків і початкових класів шкіл;

— робота непродовольчих ринків і магазинів, спортзалів, басейнів і фітнес-центрів;

— проведення масових заходів, окрім офіційних спортивних заходів і матчів командних ігрових видів спорту без глядачів;

— робота закладів культури, окрім історико-культурних заповідників, проведення кіно- та відеозйомки.

Начальник відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту та охорони праці Євген ШИНКАРЕНКО також зазначив, що указані обмеження не будуть діяти у тих випадках, якщо 100 % співробітників (організаторів) та відвідувачів (учасників) вказаних закладів (заходів) будуть повністю імунізовані та матимуть зелений COVID-сертифікат (пункт 35 постанови КМУ від 9 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»).

Робота банків, АЗС, ветеринарних магазинів, аптек та всіх продовольчих магазинів на червоному рівні не обмежується, проте обов’язковим залишається дотримання протиепідемічних правил.

За результатами обговорення членами комісії було погоджено:

Олександрівському ЦПМСД продовжити роботу щодо вакцинації населення Олександрівської територіальної громади;

Олександрівському відділенню поліції та управлінню ГУ Держпродспоживслужби в межах компетенції забезпечити здійснення посиленого контролю за виконанням протиепідемічних обмежувальних заходів;

ФОП «Гойдик Микола Матвійович» вжити заходів щодо дотримання відповідних заходів працівниками та відвідувачами ринку;

Відповідним службам та виконкому селищної ради брати участь у спільних заходах з перевірки об’єктів торгівлі, ринку стосовно суворого дотримання маскового режиму, соціальної дистанції та проведення дезінфекційних заходів.