Олександрівська селищна територіальна громада
Донецька область, Краматорський район. ОЛЕКСАНДРІВСЬКА ГРОМАДА - ПІВНІЧНА БРАМА ДОНБАСУ

В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ ВІДБУЛИСЯ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНІ ЗАХОДИ ДО ДНЯ ЗАХИСНИКІВ ТА ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ

Дата: 13.10.2021 15:19

В Олександрівській громаді відбулися урочисті заходи, присвячені Дню захисників та захисниць України.

До закладів середньої та дошкільної освіти були запрошені захисники України – учасники АТО , які завжди на варті захисту рідної Батьківщини, спокою та миру своїх дітей.

Для мужніх і незламних підростаюче покоління та їх наставники підготували яскраву програму. Виконані патріотичні вірші, пісні, хореографічні композиції та змагання між командами, які очолили гості свята, нікого не залишили байдужими.

Тепло дитячих долонь і сердець сьогодні і завжди – захисникам і захисницям України!