«ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО»: ТРИВАЄ КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ НА ДІЛЯНЦІ АВТОМОБІЛЬНОЇ ДОРОГИ Т-05-14 ДОБРОПІЛЛЯ – ЛИМАН

Дата: 13.10.2021 08:26

Триває капітальний ремонт автомобільної дороги Т-05-14 Добропілля – Лиман, км 28 + 300 – км 36 + 750, який відбувається в рамках президентської програми «Велике будівництво».

Автошлях пролягає через селища Варварівка та Сергіївка і має протяжність 8,45 км.

Наразі по всій протяжності об'єкту   влаштовано верхній шар із щебенево-мастикового асфальтобетону (ЩМА-20). Надалі готується влаштування бар'єрного огородження та водовідведення.

Внаслідок капітального ремонту ділянки будуть поліпшені транспортно-експлуатаційні показники дороги, що покращить умови руху дорожніх транспортних засобів, знизиться собівартість перевезень вантажів та пасажирів і час перебування їх у дорозі, буде підвищена безпека та зручність руху.

За матеріалами Служби автомобільних доріг у Донецькій області

Джерело: https://dn.gov.ua/news/velike-budivnictvo-trivaye-kapitalnij-remont-na-dilyanci-avtomobilnoyi-dorogi-t-05-14-dobropillya-liman